health benefits of coconut dream milk

health benefits of coconut dream milk Jakie są korzyści z mlekiem kokosowym ? Mleko kokosowe pochodzi z miąższu kokosa . Jego zapach przypomina nam o egzotycznych plażach . Mleko kokosowe jestkremowy , bogaty płyn z mięsa z dojrzałych kokosów . To świetnie smakuje i dodaje pyszne kremowe touch do wielu potraw . Kolor i bogaty smak mleka można przypisać wysokiej zawartości oleju.

Mleko kokosowe jest niesamowite , ponieważ nawilża , może zastąpić śmietankę do kawy , i utrzymuje poziom cukru we krwi . Mleko kokosowe bogate w witaminy C , E, B1, B3, B5 i B6 oraz żelazo, selen , żelazo, wapń i fosfor magnessium .
Korzyści z mlekiem kokosowym
Korzyści z mlekiem kokosowym


Mleko kokosowe ma wiele zastosowań , z których większość zbudować system immunologiczny i odporność organizmu . Rzućmy okiem trochę niesamowite korzyści z mlekiem kokosowym poniżej.

Korzyści zdrowotne wynikające z mlekiem kokosowym

    Przyczynia się do mocnych kości . Z 240 mg fosforu na kubek , mleka kokosowego pomaga zwiększenie gęstości kości .
    Łagodzi objawy zapalenia stawów. Selen foun w mleku kokosowym łagodzi ból stawów dan zmniejsza dołączyć zapalenie .
    Zwalczania infekcji . Kwas laurynowy kwasów tłuszczowych w mleku kokosowym po spożyciu przekształca przeciwwirusowe i przeciwbakteryjne związek zwany monolaurin .
    Przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwwirusowe
    Walcz opryszczka , grypa , a nawet HIV
    Doskonałym źródłem magnezu
    obniżają poziom cholesterolu
    Pomaga w utracie wagi
    zapobiega łysienie

Korzyści z mlekiem kokosowym dla skóry

    Skuteczne w leczeniu słońce uszkodzoną skórę . Nałożyć cienką warstwę chłodnego mleka kokosowego do strefy opalania . Tłuszcze i oleje w tym pomoc mleka redukuje zaczerwienienia i przywrócenia wilgoci do opalania skóry .
    Przyczyniać się do sprawnego i radiany skóry .
    Anti-aging .
    Do demakijażu .

Korzyści z mleka kokosowego do włosów

    Odżywia włosy. Zastosuj trochę świeżego domowe mleko kokosowe i masaż przez trzy do pięciu minut. Pozostawić na 20 minut, a szampon włosy jak zwykle . To mieszków włosowych bost i stymulują wzrost włosów
    Organiczna odżywka do włosów świetnie .

Jak zrobić mleczko kokosowe ?

    Suszone wiórki kokosowe
    przefiltrowana woda

Istnieją również różne rodzaje mleka kokosowego , które można kupić w sklepie. Teraz, gdy wiesz , jak mleko kokosowe jest nabyte . Jakie są Twoje ulubione sposoby korzystania mleko kokosowe ?

. Bookmark the permalink.

Leave a Reply